Нова версія сайту знаходиться в тестовому режимі, перейти на нову версію для перегляду

Про компанію.

Заснована в 1990 році , компанія " МЕДВІН " була однією з перших в незалежній Україні , яка почала займатися виставковою діяльністю .

(МЕДВІН - це абревіатура)

  • Медицина
  • Екологія
  • Дитинство
  • Виставки
  • Інформатика
  • Народонаселення

За 26 років своєї роботи підприємство " МЕДВІН " провело понад 300 міжнародних та національних виставок різної тематики в багатьох містах України . Виставкова фірма " МЕДВІН " - єдина компанія України , що працювала в 10 регіонах країни : Києві , Харкові , Донецьку , Дніпропетровську, Запоріжжі , Львові , Сімферополі , Ялті , Полтаві , Одесі.

Серед проектів виставкової компанії «МЕДВІН » - річний цикл виставок по стоматології в 4-х містах України , програма яких розробляється спільно з Асоціацією стоматологів України ; цикл будівельних виставок, що проводпроводилися двічі на рік навесні і восени в Запоріжжі, Сімферополі та Ялті. Крім того, в Запоріжжі було проведено 6 виставок « Авто + Сервіс» ,6 виставок «Комп'ютер , Зв'язок , Управління» , 4 виставки «Продовольчий світ . Торговельне обладнання » . У Сімферополі проводились виставки «Авто + Сервіс » і « Продовольчий світ . Торговельне обладнання ».

З 1999 року за розпорядженням Кабінету Міністрів України до Дня Незалежності спільно з Українською асоціацією видавців та книгорозповсюджувачів проводиться Київський міжнародний книжковий ярмарок «Книжковий світ ». У 2001 році було засновано 2 нових проекти - «Фестиваль вина і джазу» , що проводився під час травневих свят в Ялті за підтримки Ялтинського міськвиконкому , і Міжнародний бізнес -форум , присвячений питанням альтернативного палива та міжнародна спеціалізована виставка « Світ скрапленого та стисненого газу » , організатором якого є Українська Газова Асоціація , а також зацікавлені міністерства і відомства України, який проводиться щорічно в м.Києві.

За час своєї роботи підприємство " МЕДВІН " придбало високоякісне виставкове обладнання, що дозволяє йому накривати площі до 12 тис. кв.м. брутто. При цьому виставки " Медвін " відрізняються художнім оформленням . З кожним учасником індивідуально працює головний інженер виставок Іван Іванович Капко, який має довгий досвід у галузі проектування виставок в Україні. На виставках " Медвін " практично не буває однакових стендів . Крім того, творчий потенціал колективу і можливості устаткування дозволяють проектувати і будувати стенди , що працюють на імідж компанії- учасника. Так, на стоматологічних виставках з іміджевими стендами були присутні англійська фірма « Dentsply » , американо - німецька «3M- ESPE» та німецька фірма «SIRONA», що світяться 5-ти метрові вежі яких привертали увагу відвідувачів вже при вході. Але це далеко не все, що радує око на виставках «МЕДВІН». Так, досить незвично для українських виставок виглядають логотипи фірм- учасників на фризах практично кожного стенду, завжди стильно і тематично прикрашений бар, де учасники в приємній і в той-же час діловій атмосфері можуть провести переговори за чашкою кави або пообідати. На виставках завжди безліч картин, привезених з усіх кінців України .

В 2013 році компанія «МЕДВІН» приймала участь в проведенні 35-го Європейського конвенту письменників-фантастів "ЄВРОКОН - 2013".

З 2009 року започаткован та проводиться 6-ть разів на рік цикл виставок з рукоділля та хобі - МЕДВІН: Рукоділля. ПОДАРУНКИ З ЛЮБОВ’Ю!, МЕДВІН:Великодній тиждень рукоділля та хобі, МЕДВІН:Рукодільні витівки, МЕДВІН: Рукоділля та хобі, МЕДВІН: Рукоділля. Подарунки до Різдва, МЕДВІН: Рукоділля. Новорічний подарунок. В продовж роботи цих виставок традиційно проводяться більш ніж 30 майстер класів для дітей та дорослих, які відвідує більш ніж 2-ві тисячі відвідувачів за час роботи виставки.

Компанія «МЕДВІН » представляє повний комплекс виставкових послуг і сервіс високого рівня, тому, що все з самого початку до кінця робить самостійно . Приїжджаючи на виставку ви застанете свій стенд повністю готовим і обладнаним для початку роботи , вас зустрінуть привітні та попереджувальні співробітники організатора , які дадуть відповідь на всі ваші запитання і допоможуть вирішити виникаючі проблеми. Причому сервіс компанії «МЕДВІН » не залежить від міста проведення виставки. Один з головних гасел нашої фірми - «столичний рівень проведення виставок - в регіони».

Будемо раді бачити Вас на наших виставках!

Генеральний директор   Задорожний Едвін Михайлович

Логотип компанії МЕДВІН на українсікій мові у форматі .EPS завантажити тут

Логотип компанії МЕДВІН на російській мові у форматі .EPS завантажити тут

Логотип компанії МЕДВІН на англійській мові у форматі .EPS завантажити тут